អបអរសាទរពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ “ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ”
Sorry, this entry is only available in Khmer. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. ក្រុមហ៊ុន​ សុីធីរ៉ាយស៍​ អុីមផត​ អិចផត​ ខូ​ អិលធីឌី (City Rice Import Export Co., Ltd)​ ព្រម​ទាំង​ថ្នាក់​ដឹកនាំ​និងបុគ្គលិក​ទាំងអស់​ សូមគោរពជូនពរ និងអបអរសាទរ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែនប្រធានព្រឹទ្ធសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រន​ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសខួបចម្រើនជន្មាយុនៅ ថ្ងៃ […]
ការជួបប្រជុំរវាងក្រុមហ៊ុន Bulog និងសហព័ន្ធស្រូវអង្ករ កម្ពុជា នៅក្រោមអធិបតីភាពរបស់ឯកឧត្តម អគ្គរដ្ឋទូតឥណ្ឌូណេស៊ី
Sorry, this entry is only available in Khmer. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. ក្រោម​អធិបតីភាព​របស់​ឯកឧត្តម​អគ្គរដ្ឋទូត​ Santo Darmosumarto ស្ថានទូត​ឥណ្ឌូណេស៊ី​ប្រចាំនៅភ្នំពេញ​។ បានរៀបចំការ​ជំនួប​រវាង​ក្រុមហ៊ុន​Bulog អ្នក​នាំ​ចូល​អង្ករ​នៅ​ប្រទេស​ឥណ្ឌូណេស៊ី​ ជា​មួយ​សហព័ន្ធ​ស្រូវ​អង្ករ​កម្ពុជា ក្រុមហ៊ុន​ ហ្គ្រីនត្រេដ​ ​ និង​ក្រុមហ៊ុន​នាំ​អង្ករ​ចេញ​ធំ​ៗនៅ​ក្នុង​ប្រទេស​កម្ពុជានៅ​ថ្ងៃ​ទី​២៣ខែកក្កដា​ឆ្នាំ​២០២៤កន្លង​ទៅនេះ​។ សូម​ថ្លែង​អំណរគុណ​ដល់​ឯកឧត្តម​អគ្គរដ្ឋទូត​ ជូនពរ​អោយ​ឯកឧត្តម​ ប្រកបដោយ​សេចក្ដី​សុខ​ សុភមង្គល​និងសុភាព​ល្អ​ គ្រប់​ក្រុម​គ្រួសារ​។
Sorry, this entry is only available in Khmer. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. ក្រុមហ៊ុន​ សុីធីរ៉ាយស៍​ អុីមផត​ អិចផត​ ខូ​ អិលធីឌី (City Rice Import Export Co., Ltd)​ ព្រម​ទាំង​ថ្នាក់​ដឹកនាំ​និងបុគ្គលិក​ទាំងអស់សូមប្រកាសគាំទ្រយ៉ាងពេញទំហឹងចំពោះសារពិសេសរបស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា នៅថ្ងៃទី ២៣ ខែកក្កដា ឆ្នាំ ២០២៤នេះ។
Sorry, this entry is only available in Khmer. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. ឧកញ៉ា​ឡាយ ឈុនហួ ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល​ ​ក្រុមហ៊ុន​ សុីធីរ៉ាយស៍​ អុីមផត​ អិចផត​ ខូ​ អិលធីឌី (City Rice Import Export Co., Ltd)​ នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៣ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៤ បាន​ចូលរួម​ យុទ្ធនាការដាំកូនឈើចំនួន ១ ៥០០ […]
សូមគោរពអបអរ​សាទរ​ដល់​ ឧកញ៉ា​ឡាយ ឈុនហួ ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល​ ​ក្រុមហ៊ុន​ សុីធីរ៉ាយស៍​ អុីមផត​ អិចផត​ ខូ​ អិលធីឌី (City Rice Import Export Co., Ltd)​ ក្នុងឱកាសព្រះមហាក្សត្រ ត្រាស់បង្គាប់ផ្តល់គោរមងារជា «ឧកញ៉ា»
Sorry, this entry is only available in Khmer. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. សូមគោរពអបអរ​សាទរ​ដល់​ ឧកញ៉ា​ឡាយ ឈុនហួ ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល​ ​ក្រុមហ៊ុន​ សុីធីរ៉ាយស៍​ អុីមផត​ អិចផត​ ខូ​ អិលធីឌី (City Rice Import Export Co., Ltd)​ ក្នុងឱកាសព្រះមហាក្សត្រ ត្រាស់បង្គាប់ផ្តល់គោរមងារជា «ឧកញ៉ា»ព្រះរាជទានត្រាស់បង្គាប់ផ្តល់គោរមងារ «ឧកញ៉ា» នេះ ជាសក្ខីភាពឆ្លុះបង្ហាញអំពី […]
The promotion of Rice and other Agricultural products exports to the Republic of Indonesia and the Cooperation on Green Finance Projects